Biz Kimiz

Durmuş ÖZDEMİR

Akdeniz Üniversitesinde(Antalya) Turizm ve Otelcilik, sonrasında ise, Professionel Turist Rehberi olmak için Hacettepe Üniversitesinde Fransız Dili ve Edebiyatı eğitimi aldı.Ama 30 yıldır Turizm, Otelcilik ve Doğa sporlarından hiç kopamadı ve rehberlik hayalini hep erteliyor… “Doğa sporları ve tatil” konsepti içerisinde “Treking, Kaya Tırmanışı, Dağ Bisikleti, Deniz Kanosu ve tabi RüzgarSörfü ve Katamaran” eğitmenliği / rehberliği yaptı. Halen, arada bir de olsa eğitmenliğe devam ediyor. Aynı zamanda bir Yelken Hakemi ve bunu çok severek yapıyor.
Çalıştığı bir tatil köyünde yelkenle tanışması, sonrasında professionel bir eğitim alması, hayatında çok şeyi değiştirdi ve artık yaşamının ta kendisi oluverdi. Bu tutkusunu yıllardır arkadaşlarıyla ve öğrenci/misafirleriyle paylaşarak devam ettiriyor.
1989 da Antalya ve 1990 lı yılların başında Marmaris, Hisarönü UCPA da başlayan hikayesi, 2009 da Bodrum Gümüşlük’te Club Hotel Zemda ve MyndosSailing i kurarak devam ediyor. 2014 de Bodrum Akyarlar Fener beach de açtığı Windsurf ve Katamaran Safari okulu ise eklediği son halka oldu.

. Windsurf

. Katamaran

. Yelken

MYNDOS

SAİLİNG

Sosyal Medyada Myndos

Call Now Button
× .